umów wizytę

Małgorzata Anna Latasiewicz

Jestem fizjoterapeutką, która swoją przygodę z zawodem zaczęła 20 lat temu. Ukończyłam studia magisterskie na wydziale Fizjoterapii AWF w Krakowie w 2004 roku. W 2005 odbyłam intensywne, półroczne szkolenie w ramach IPNFA PNF w Vallejo w Kalifornii. Następnie praktykowałam wraz z multidyscyplinarnym zespołem w prywatnej placówce w Krakowie. Budowałam swoje doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z pacjentami, jak również podnosząc swoje kwalifikacje na licznych kursach. Dbając o standardy pracy nadal konsekwentnie kształtuje swoje umiejętności.

Obecnie skupiam się na własnej praktyce Rehab Fizjoterapia, opierając się na wiedzy i umiejętnościach zdobytych na przestrzeni lat. Moimi pacjentami są głównie osoby dorosłe z różnorodnymi problemami bólowymi, urazami układu ruchu oraz pacjenci neurologiczni, wymagający wsparcia w walce o swoją sprawność i niezależność w samodzielnym funkcjonowaniu.W swojej praktyce stawiam na rzetelną diagnostykę funkcjonalną pacjenta, szukając optymalnych metod rozwiązania jego problemu. Zdrowie, dobre samopoczucie i komfort życia moich pacjentów są dla mnie priorytetem, jednocześnie największą satysfakcją.

Skonsultuj się teraz, by poznać sposób 
poprawy Twojego stanu zdrowia!

Nie zwlekaj dłużej, skonsultuj się ze mną i rozpocznij proces poprawy Twojego stanu zdrowia zaadaptowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

umów wizytę